Сезон шабатонів в Україні відкрив спільний шабатон для наступних міст: Кропивницький, Кременчук, Черкаси, Київ Сімха та Кам'янське. Семінар пройшов у місті Гадяч, на дуже важливому місці, де розташований готель Алтер Ребе (Шнеура-Залмана з Ляд).
![](https://static.tildacdn.com/tild6434-3138-4066-a665-363438633034/IMG_20231125_184623.jpg)
Програма шабатона під назвою «Міцва Челендж» знакова тим, що учасники виконують різні челенджі, в основі яких лежить виконання будь-якої важливої заповіді . Це читання молитви Шма перед сном, читання Тегілім, тфілін для хлопчиків, і всі заповіді Шабату. А ще в рамках шабатону учасники читали Тегілім у Гадячі, на оелі Ребе.
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-6437-4638-a563-633732343563/photo_54044787333787.jpg)
Шабатон запам'ятався учасникам лише найтеплішими спогадами. А організаторам шабатону подякували батьки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3030-3661-4438-b434-343465373433/WhatsApp_Image_2023-.jpeg)