Майже сто добрих справ здійснили волонтери в Україні у Песах! Напередодні свята волонтери ТАК ТРЕБА вчили діток у дитячому садку та школі готувати та випікати мацу, допомагали з проведенням навчальних седерів, брали участь у прибиранні синагоги та власних осель, допомагали літнім людям у прибиранні будинку до свята, розвозили мацу та продуктові набори літнім членам громади.
![](https://static.tildacdn.com/tild6434-3462-4761-b133-323030383165/_.jpg)
- 8 міст
- 69 учасників
- 43 фотографії
- 98 зроблених добрих справ і виконаних заповідей
![](https://static.tildacdn.com/tild3366-3635-4164-b437-363166393563/_.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3038-6539-4139-b531-633837656162/_2.jpg)
Міста-учасники:
- Черкаси
- Житомир
- Кременчук
- Кропивницький
- Маріуполь
- Вінниця
- Одеса
- Суми
- *а також супервайзери та цевет EnerJew України