Діти з EnerJew максимально активно включилися до ханукальних заходів у своїх містах. Волонтерські акції, смачні активності з пончиками та латкес, квести та фарбренгени з рабинами – поглиблене знайомство з традиціями Хануки пройшло на відмінно.
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-6662-4937-a361-636235366462/_4.jpeg)
У Кременчуці діти каталися на ковзанці та у подарунок отримали фірмовий мерч EnerJew. У Черкасах учасники змагалися у своїх знаннях про Хануку, а також виготовили власноруч гарні свічки та від душі наїлися пончиків.
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-6631-4835-b433-656537393933/_3.jpg)
Клуб EnerJew, який зараз працює у Будапешті, з'їздив у гості до Відня. Там учасники запалили ханукію та взяли участь у святковій програмі російськомовної громади.
![](https://static.tildacdn.com/tild3430-3437-4739-b062-326337363336/ft__380666569822_fil.jpg)